Inginer electromecanic

Compania Prohuman APT cauta operatori productie pentru o fabrica de farmaceutice din Cluj-Napoca.

Cerinte

  • Studii superioare in domeniul automatizari sau electromecanica
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi
  • Cunostinte de limba engleza la nivel avansat
  • Cunoştinţe temeinice în domeniul electronica, automatizari, electromecanic, pneumatic si hidraulic

Responsabilitati

  • Efectuarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie cu caracter electronic, electromecanic, hidraulic şi pneumatic a liniilor de ambalare automata din sectiile de productie

Beneficii

  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Al 13-lea salariu
  • Bonus de performanta anual
  • Prima de vacanta/de sarbatori
  • Suplimentare platite conform legislatiei in vigoare

Transport asigurat pe rutele Cluj Napoca - Turda - Campia Turzii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Prohuman Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Prohuman Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Prohuman Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?