INGINER EXECUTIE CONSTRUCTII

Candidatul ideal

Cerinte :

- Absolvent de studii superioare in domeniul construcțiilor
- Experiența profesionala specifica
- Abilitați de comunicare, leadership, capacitate de adaptare;
- Foarte bune capacitați de organizare si planificare;
- Cunoștințe de legislație specifica si cunoașterea tehnologiilor de execuție a lucrărilor din cadrul șantierului;
- Permis categoria B – condiție obligatorie;
- Cunoștințe operare PC: Pachet Office; AutoCad
-Disponibilitate la deplasari de luni pana vineri -conditie obligatorie

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-stabilite, în funcție de graficele de execuție și a indicilor de calitate;
- Coordonează personalul din șantier;
- Participă activ la planificarea, verificarea și organizarea activităților desfășurate în scopul realizării proiectului, împreună cu echipa alocată;
- Verifica stadiul si calitatea lucrărilor in curs de execuție.
- Întocmește necesarul de materiale impreuna cu departamentul tehnic
- Participă la ședințele de analiză tehnică a proiectelor
- Avizează dispoziții de șantier, participa la recepția lucrărilor si la întocmirea actelor de recepție
-efectuarea montajelor in santierele aflate sub respansabiliatetea sa ,

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC TERMOCONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC TERMOCONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC TERMOCONSTRUCT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?