Inginer executie instalatii electrice

Atributii /Responsabilitati:
•Coordonarea si realizarea lucrarilor de Ventilatie si Climatizare (in mod special) , Incalzire ,Sanitare si Electrice cu echipele din subordine , Intocmirea situatiilor de lucrari.

Cerinte:
• Studii superioare profil Instalatii pentru Constructii

• Autorizat ANRE

• Experienta ca inginer executie in instalatii de minim 3 ani.
• Capacitate de analiza si sinteza
• Cunostinte operare PC (WINDEV, INTELSOFT, Word, Excel)
• Permis de conducere
• Abilitati de comunicare si negociere
• Personalitate energica si flexibila

Beneficii
Apartenenta la o organizatie stabila

Salariu competitiv

Posibilitatea de a pune in practica cunostintele, dar si de a invata lucruri noi.

Alte beneficii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CLIMA THERM CENTER pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CLIMA THERM CENTER pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CLIMA THERM CENTER locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?