INGINER EXECUTIE INSTALATII HVAC

CANDIDATUL IDEAL:
Persoana dinamica si pasionata de domeniul in care activeaza, cu studii tehnice de specialitate, dornica sa-si consolideze in mod activ si responsabil o cariera in domeniu.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Obiectiv:
Coordonarea proiectelor de executie instalatii ventilatie asignate.

Responsabilitati:
Elaborarea si urmarirea graficului de executie al proiectului;
Alocarea activitatilor si gestionarea resurselor necesare desfasurarii proiectului;
Urmarirea respectrii parametrilor de calitate, timp si buget ai proiectului;
Monitorizarea si evaluarea personalului din subordine;
Asigurarea relatiei cu Clientul: comunicarea si negocierea schimbarilor de solutie tehnica (in baza dispozitiilor de santier etc.), monitorizarea si raportarea statusului proiectului, prezentarea si sustinerea situatiilor de lucrari etc.;
Propunerea de solutii pentru tratarea neconformitatilor identificate in proiectele coordonate;
Facilitarea comunicarii si negocierii in cadrul echipei interne si/sau cu celelalte parti implicate (Subcontractori etc.);
Identificarea, prioritizarea si analiza elementelor de risc din proiect si identificarea masurilor pentru minimizarea riscurilor;
Gestionarea aspectelor operationale cotidiene ale proiectului;
Realizarea documentatiei de proiect, conform cerintelor diverselor faze de executie (procese verbale, situatii de lucrari partiale si finale etc.).

Cerinte:
Diploma in Ingineria Instalatiilor, cu specializare de preferinta in domeniul HVAC;
Experienta relevanta (minim 3 ani) in executia proiectelor de instalatii HVAC;
Cunostinte foarte bune de operare PC (Office) si de proiectare tehnica (ACAD);
Abilitati de planificare si organizare, atentie la detalii, orientare spre rezultate;
Capacitate foarte buna de comunicare;
Abilitatea de a coordona echipe;
Persoana foarte bine organizata;
Atitudine proactiva;
Permis de conducere categoria B.

OFERTA (bonusuri, beneficii):
Mediu de lucru stimulant, cu un grad inalt de autonomie si reale oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;
Pachet salarial atractiv;
Masina de serviciu, laptop, telefon mobil, tichete de masa.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Global Mat Install pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Global Mat Install pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Global Mat Install locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?