INGINER EXECUTIE INSTALATII (RETELE DE APA SI CANALIZARE)

nespecificat

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii superioare absolvite
Atitudine pro-activa, dorinta de a invata
Capabil de lucru in conditii de stres și termene precise
Capabil sa lucreze individual, dar si in echipa
Capacitate analitica
Capacitate de comunicare atat cu subordonatii cat si cu superiorii,
Capacitate de relationare cu beneficiarii
Experienta in contractele cu finantare europeana constituie un avantaj,
Cunoasterea si gestionarea programelor PC ( WORD , EXCEL , AUTOCAD , OUTLOOK ),
Cunoasterea foarte buna a legislatiei in domeniul constructii

Descrierea jobului

Atributii:
Participarea activa si urmarirea cu minutiozitate a contractului si lucrarilor desfasurate;
Analiza documentatiei tehnice de intrare - cerere de oferta, proiect, caiet de sarcini, listele de cantitati;
Verificarea - dupa preluarea contractului a listelor de cantitati, intocmire antemasuratori, note de comanda suplimentara, note de renuntare, etc;
verificarea impreuna cu departamentul tehnic proiectele , cerintele din caietele de sarcini si listele de cantitati;
Monitorizarea si participarea la toate fazele proiectului si asigurarea de asistenta tehnica pe perioada executiei
Coordonearea/ supraveghearea interventiile de reparatie impreuna cu echipa si urmarirea respectarii normelor legale, normelor de santate si securitate a muncii si normelor de situatii de urgenta;
Raspunde de respectarea termenelor asumate de comun acord cu conducerea firmei,
Raspunde de gestionarea cheltuielilor/veniturilor contractului atribuit
Raspunde de respectarea normelor de calitate implementate la nivelul firmei,
Are obligatia de a aduce la cunostiinta superiorului ierarhic orice situatie aparuta care are un impact negativ sau nu la nivelul contractului gestionat,
Asigura si raspunde de respectarea disciplinei la locul de munca de catre salariatii si subantreprenorii din subordine,
Raspunde de analiza periodica a cauzelor care genereaza neconformitati, initiaza actiuni corective si preventive pentru inlaturarea neconformitatilor.
Raporteaza zilnic activitea din santierele gestionate si intocmeste planuri si grafice care vor optimiza din toate punctele de vedere santierele gestionate

Societate comerciala din Brasov responsabila cu executia lucrarilor de infrastructura- retele de apa si canalizare, constructii drumuri.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la KUKAP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la KUKAP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are KUKAP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă KUKAP SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?