Inginer frigotehnist

nespecificat

Candidatul ideal

-Cautam coleg ,inginer frigotehnist , activ ,pasionat ;cu initiativa ;dedicat meseriei ; serios ,capacitate de organizare ;
-Studii superioare tehnice finalizate.
-Orice calificare in domeniu reprezinta un avantaj.
-Oferim salariu motivant si bonusuri in functie de performante!
-Lucru intr-o echipa tanara si motivata.
-Coordonarea echipelor de executie.

Descrierea jobului

-Studierea proiectului si supervizarea executiei pentru lucrari de intalatii in constructii: sanitare, ventilatie, climatizare, termice, electrice etc.
-Intocmire necesare de aprovizionare pentru materialele care trebuie puse in lucrare, conform proiectului.
-Intocmire procese verbale pentru cartea constructiei;
-Analizeaza si verifica din punct de vedere tehnico-economic proiectului;
-Tine legatura prin intermediul serviciilor societatii cu toti factorii ce duc la buna desfasurare a executiei proiectului si finalizarea lui in termenele stabilite.
-Contract de munca pe perioada nedeterminata.

RUR UTILITY ,partener MCL INDUCT SRL, ESTE O FIRMA DE MENTENANTA SI SERVICE IN DOMENIUL INSTALATIILO FRIGOTEHNICE.