Salar net
5000 RON

Candidatul ideal

Topo Rebrean SRL firmă de topografie din județul Bistrița-Năsăud este în căutarea unui colaborator pentru un proiect de scurtă durată (1-2 luni).
Proiectul constă în măsurători topografice și prelucrare (creare profile transversale) ale unor pârâuri/râuri din regiunea Transilvania.
Colaboratorul trebuie să dispună de mașină și aparatura proprie.
Salariul între 4000 și 6000 lei în funcție de experiență
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail [email protected]

Descrierea jobului

Proiectul consta in efectuarea masuratorilor topografice si prelucrarea lor sub forma de profile transversale.

Topo Rebrean SRL firmă de topografie din județul Bistrița-Năsăud ce activeaza pe piata din Romania la nivel national din anul 2019

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Topo Rebrean S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Topo Rebrean S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Topo Rebrean S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Topo Rebrean S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?