Inginer hidraulician

Responsabilitati:

•             proiectare si suport tehnic in domeniul actionarilor hidraulice/pneumatice;

•             proiectare echipamentelor mecanice conexe cu instalatiile hidraulice;

•             calcularea si dimensionarea actionarilor hidraulice/pneumatice;

•             proiectare si suport tehnic in domeniul blocurilor hidraulice;

•             calcul (dimensionare), analiza si oferirea de solutii diverselor echipe de proiectare, angrenate in activitati de proiectare.

Cerinte:

•             studii superioare tehnice;

•             experienta de minim 5 ani in domeniul proiectarii si/sau fabricatiei instalatiilor hidraulice, pneumatice si mecanice;

•             cunostinte temeinice de hidraulica si inginerie mecanica;

•             cunostinte de proiectare si cunoasterea unui program de proiectare;

•             abilitati bune de comunicare;

•             capacitate de lucru in echipa;

•             disponibilitate si perseverenta in acumulare de cunostinte noi intr-un domeniu dinamic;

•             cunostinte bune de limba engleza.

Cariera intr-o companie care ofera diversitate, complexitate si dinamica profesionala.

Salariul se completeaza cu bonusuri si beneficii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Tata Technologies SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Tata Technologies SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Tata Technologies SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?