Depozitul de flori Magnolia din Târgu Mureș caută coleg pe postul de achiziții flori tăiate și plante.

Principalele atribuții:

- menținerea unei bune relații cu furnizorii noștri

- comandarea plantelor și florilor tăiate

- achiziția plantelor și a florilor tăiate de pe bursă

- comunicare continuă cu furnizorii și clienții noștri

- monitorizarea comenzilor

- stabilirea prețurilor

- introducerea facturilor

- asigurarea de produse care satisfac nevoile clienților noștri

Principalele cerințe:

- cunoștințe în domeniul plantelor

- cunoștințe de limba română la nivel avansat

- cunoștințe de limba engleză la nivel mediu

- utilizare bună Office Suite, Google

- disponibilitate de lucru în weekend

- capacități bune de comunicare și relaționare cu oamenii

- orientare către client

- capacitate de o depune o muncă precisă și responsabilă

- orientare către rezultate și bune abilități de rezolvare a problemelor

- atitudine cooperantă, entuziasmată și determinată

Ce oferim:

- un loc de muncă full-time

- un loc de muncă stabil și de lungă durată

- training profesional

- posibilitate de dezvoltare profesională

- un mediu de lucru plăcut

- posibilitate de a face parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FSS MAGNOLIA FLOWERSHOP pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FSS MAGNOLIA FLOWERSHOP pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FSS MAGNOLIA FLOWERSHOP locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?