Candidatul ideal:

-Studii: superioare tehnice finalizate, profil instalaţii, instalaţii pentru construcţii sau similar;
-Cursuri/atestări specifice postului: calificare de Frigotehnist, autorizare AGFR reprezintă avantaj;
-Experienţa: minim 3 ani în mentenanţa şi întreţinerea instalaţiilor HVAC;
-Disponibilitate la deplasare în teritoriu;
-Cunoştinţe Microsoft Office;
-Cunoştinţe limba engleza – nivel mediu;
-Permis auto categoria B.

Descrierea jobului:

-Planificã mentenanţa periodica a instalaţiilor HVAC din sediile beneficiarilor;
-Realizeazã reviziile tehnice periodice împreuna cu echipa suport;
-Supervizeazã activitatea de întreţinere a echipei suport desemnate;
-Întocmeşte procesele verbale de revizie şi emite raport/concluzii;
-Întocmeşte necesarul de materiale /piese de schimb/echipamente în funcție de necesități;
-Identificã soluţii tehnice de remedieri sau lucrãri solicitate de cãtre Beneficiar împreunã cu Managerul de proiect desemnat;
-Intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor;
-Organizeazã împreunã cu echipa desemnatã lucrãrile de remediere sau lucrãrile suplimentare;
-Opereazã activitatea prestatã în aplicaţia de gestiune a activitãţii de mentenanţã;
-Oferã suport telefonic echipelor de întreţinere.

Beneficii:

-Tichete de masã;
-Abonament de servicii medicale;
-Asigurare de viaţã şi de sãnãtate;
-Discount servicii sportive;
-Beneficiile oferite de ordonanţa 114 -construcţii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UTI FACILITY MANAGEMENT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?