Inginer implementare solutii eficienta energetica

Candidatul ideal este deschis la un proces de invatare continua, atitudine proactiva, buna comunicare cu clientul cu o buna organizare a activitatii si buna coordonare a echipelor de implementare.

Ocupantul acestui post va face parte din divizia Senys a Quartz Matrix.

 Responsabilitati

  • te vei deplasa la sediul clientilor pentru evaluare/preluare de date tehnice;
  • vei prelucra datele in vederea ofertarii;
  • vei oferi suport proiectatilor/ arhitectilor de solutie;
  • vei stabili necesarul de materiale si echipamente;
  • vei urmari achizitiile si termenele de livrare a echipamentelor impreuna departamentul de achizitii;
  • vei stabili necesarul de oameni pentru proiecte;
  • vei programa si monitorizare efectuarea lucrarilor contractate;
  • vei coordona echipa de implementare si service;

Cerintele postului

  • carnet de conducere categoria B;
  • bune abilitati comerciale si de negociere;
  • responsabilitate personala;
  • comportament etic-moral in cadrul firmei si la client;
  • eficienta profesionala;
  • receptivitate la solicitările profesionale;
  • abilitati de planificare si organizare;
  • abilitati de coordonare;
  • capacitatea de a invata si a se adapta cu usurinta unui mediu in continua schimbare;
  • bune cunostinte de utilizare ale pachetului Microsoft Office;
  • atentie la detalii;
  • cunostinte generale in domeniul energiei si comunicatii industriale;
  • constituie avantaje autorizatia ANRE IIA+IIB;

Ce iti oferim?

  •  atmosfera de lucru placuta, conditii de munca si resurse de nivel inalt;
  •  lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
  •  salariu pe masura experientei si a performantei, bonuri de masa;
  •  masina de serviciu pentru deplasari, laptop, telefon mobil;
  •  traininguri, team building-uri;
  •  dezvoltare profesionala si reale oportunitati de evolutie in cariera.

                Quartz Matrix este o companie de inginerie de nivel national care urmareste permanent ca performantele sale sa se reflecte in succesul clientilor si partenerilor sai. Prezenta de 26 de ani in piata de business-to-business, Quartz Matrix a raspuns la provocari cu inovatie, la cerinte cu performanta, la exigente cu solutii eficiente in domeniile IT, electric și electronic. Suntem pionieri in IoT si Industry in Romania implementand inca de acum 7 ani proiecte si solutii inovative in domenii de tehnologie avansata.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Quartz Matrix SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Quartz Matrix SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Quartz Matrix SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?