Inginer Instalații HVAC, sanitare și termice

Candidatul Ideal:

- Absolvent al Facultății de Construcții – Ingineria Instalațiilor;

- Experiență în execuția instalațiilor în construcții civile / industriale de minimum 3 ani;

- Cunoștințe limba engleză mid-high level

- Operare PC: Word, Excel, Autocad

Responsabilități:

Participă activ în faza de ofertare și identificare a soluțiilor tehnice potrivite nevoilor clienților.

Organizează, coordonează și verifică activitatea de execuție pe șantier a lucrarilor de instalații: interioare (sanitare, termice, HVAC) și exterioare (alimentare apă, canalizare)

Realizarea și monitorizarea graficului de execuție a lucrărilor

Întocmirea situațiilor de lucrări (devize, centralizatoare, analiză de preț, etc.)

Beneficii:

Salariu 6000 – 8000 lei Net

Bonusuri de performanță pentru fiecare proiect

Acces la tehnologii inovative

Mașină de serviciu

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LIDMAR INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LIDMAR INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LIDMAR INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?