INGINER INSTALATII

nespecificat

Candidatul ideal

- inginer cu experienta in lucrari de executie retele edilitare de apa - canal sau gaz;
- absolvent licentiat ai unei facultati de instalatii;
- persoana energica, cu abilitati reale, probate in practica, de organizare si coordonare a santierelor si echipelor ;
- cunostinte practice, teoretice si legislative in domeniul instalatiilor;
- cunostinte de project management si gestionarea bugetelor de executie santier;
- abilitati de relationare la diferite niveluri ierarhice;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte utilizare Microsoft Office;

Descrierea jobului

Responsabilitati si sarcini:
- planifica, organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea santierelor si echipelor din subordine;
- asigura buna desfasurare a lucrarilor de santier si respectarea termenelor si bugetelor de executie;
- intocmeste si comunica eficient necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane si logistice;
- se ingrijeste ca lucrarile executate sa fie conform specificatiilor tehnice si reglementarilor legale in vigoare;
- intocmeste documentatia tehnica aferenta proiectelor de executie retele edilitare;
- poate participa la intocmirea ofertelor de executie proiecte de apa - canal pentru Bucuresti si alte zone din tara;
- asigura controlul permanent al lucrarilor de executie comparativ cu termenii contractuali;
- este persoana de contact in relatia cu reprezentantii Beneficiarului pentru santierele alocate.

S.C. Avi Prod Grup S.R.L., este o companie din Bucuresti ce activeaza in domeniul instalatiilor edilitare de gaz si apa - canal.
Pentru detalii despre noi si proiectele noastre, vizitati pe www.aviprodgrup.ro

Va multumim!