Inginer instalatii constructii - executie

Cerințe:

· Studii superioare finalizate in domeniul constructii, profil instalatii

· Experienţă de minim 3 ani in coordonare  executie lucrari de instalatii apa , canalizare , retehnologizare , extindere retele stradale de apa si canalizare etc.;

· Utilizarea calculatorului la nivel avansat (Word, Excel, Internet Explorer);

· Capacitatea de a lucra independent, fara supervizare sau indrumare, dar si in echipa;

· Foarte bune capacitati de planificare si organizare, rigurozitate; orientare catre obtinerea rezultatelor si respectarea termenelor;

Responsabilități:

· Studiaza planurile si documentatia tehnica a fiecarui proiect;

· Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea echipelor pe santier;

· Intocmeste necesarul de materiale si urmareste apovizionarea conform graficului de executie;

· Intocmeste rapoarte de lucru, pontaje

· Verifica situatiile de lucrari

Condiții:

  • Pachet salarial motivant (cazare, bonusuri) - oferta financiara se discuta in cadrul interviului
  • Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică
  • Conditii foarte bune de lucru, seriozitate din partea angajatorului;
  • Proiecte motivante din punct de vedere profesional.

Companie de constructii , cu capital integral romanesc, cu portofoliu vast de lucrari in domeniul constructiilor civile, industriale, CFDP. Cu accent pe calitate, dar si cu o atentie sporita la nevoile clientilor nostrii, compania aduce pe piata nationala, siguranta, seriozitatea si calitatea in domeniul in care activeaza.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la KRONSTARR BAU COMPANY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la KRONSTARR BAU COMPANY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are KRONSTARR BAU COMPANY S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?