INGINER INSTALATII ELECTRICE

Responsabilitati:

  • Analizeaza documentele si datele de intrare (cererea de oferta, caietele de sarcini, proiectul, etc);

  • Solicita clarificari cu privire la cererea de oferta;

  • Participa la intocmirea ofertei;

  • Ofera suport tehnic departamentului de executie;

  • Intocmeste liste de cantitati;

  • Propune solutii pentru optimizarea proiectelor tehnice;

  • Colaboreaza cu departamentul de achizitii/ logistica pentru optimizarea ofertelor si a proiectelor;

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare de specialitate: Energetica, Electrotehnica, Instalatii electrice in constructii;

  • minim 1 an experinta - oferte de specialitate, devize

  • Cunostinte foarte bune Microsoft Office (Excel, Word);

  • Cunostinte de baza in utilizarea programelor de proiectare (AutoCad, EPLAN);

  • Capacitate de organizare si planificare;

  • Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

  • Rigurozitate si atentia pentru detalii;

  • Initiativa in actiuni;

  • Persoana dinamica, motivata, flexibila;

  • Perseverenta, flexibilitate, adaptabilitate.

  • Sa pregateasca ofertele de instalatii pentru proiecte in timpul agreat cu echipa de proiect;

  • Sa colaboreze de o maniera efecienta cu echipa de Project Management si sa le asigure acestora disponibilitatea de a transmite toate informatiile de care acestia pot avea nevoie in perioada de implementare.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv
- Laptop
- Telefon
- Traininguri în țară și în străinătate

- Program de lucru 5 zile/ saptamana

Vino în echipa noastră, vom investi în dezvoltarea abilităților tale!

Beneficiind de o dezvoltare continuă, RATIOTERM are punct de lucru in: Satu Mare, Cluj-Napoca, Alba-Iulia, Timișoara și Iasi.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RATIOTERM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RATIOTERM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RATIOTERM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?