INGINER INSTALATII PENTRU CONSTRUCTII

Candidatul ideal

* Cautam colegi : ingineri dedicati meseriei, profesionisti, oameni de cuvant;
* Persoane active, pozitive, cu initiativa, curiosi, dispusi sa invete mereu;
* Experineta de lucru efectiv in executie santiere;
* Cunostinte MS Office si AutoCAD;
* Ingineri dedicati meseriei, profesionisti, oameni de cuvant.
Va asteptam in echipa!

Descrierea jobului

*Studierea proiectului si supervizarea executiei pentru lucrari de intalatii in constructii: sanitare, ventilatie, climatizare, termice, electrice etc;
*Intocmire referate de arovizionare pentru materialele care trebuie puse in lucrare, conform proiectului;

*Analizeaza si verifica din punct de vedere tehnico-economic proiectului;
*Tine legatura prin intermediul serviciilor societatii cu toti factorii ce concura la buna desfasurare a executiei proiectului si finalizarea lui in termenele stabilite.

Descrierea companiei

PROFESIONISTI IN CONSTRUCTII!!
Grupul de firme DAROCONSTRUCT SRL si GEPROCON SA proiecteaza si executa:
- CONSTRUCȚII CIVILE ȘI INDUSTRIALE
-SISTEME INTEGRATE DE ALIMENTARE CU APĂ, CANALIZARE ȘI STAȚII DE EPURARE
- LUCRĂRI DE DRUMURI SI PODURI.

Pentru grupul de firme SC DAROCONSTRUCT SRL SI SC GEPROCON SA calitatea, promptitudinea si pretul sunt atribute esentiale, de aceea raspundem cu profesionalism la cerinte tot mai diversificate ale clientilor nostri si garantam gasirea celor mai bune solutii de la proiectare pana la executia la cheie a investitiilor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC DAROCONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC DAROCONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC DAROCONSTRUCT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?