Candidatul ideal:

  • Studii de specialitate - autorizatie RAR pentru efectuarea de Inspectii Tehnice Auto;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Discernamant in analiza si decizii;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Experienta in domeniu reprezinta avantaj;
  • Atestat Inspector ITP reprezinta avantaj;
  • Persoana dinamica;
  • Excelente abilitati de comunicare.

Descrierea jobului:

  • Realizare inspectii tehnice periodice a diverselor vehicule;
  • Verificarea si identificarea autovehiculelor programate pentru ITP;
  • Transmiterea informatiilor periodic la RAR, conform instructiunilor;
  • Confirmarea cu stampila proprie a operatiunilor executate si a datelor rezultate in urma verificarilor;
  • Executarea unor operatiuni normate;
  • Gestionarea intretinerii echipamentelor, instalatiilor si aparaturii aflate in dotarea statiei.

Beneficii:

  • Pachet salarial avantajos;
  • Conditii de lucru optime;
  • Echipament performant;
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

Descrierea companiei:
Parte a Fildelfia Group, Servo Plus ofera servicii de mecanica, electronica, analiza si diagnoza, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, verificare tahograf, ITP si achizitionare piese de schimb.

SC Servo Plus SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Filadelfia Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?