Inginer ITP

Responsabilitati:

  • Efectueaza inspectii tehnice periodice in conformitate cu normele Registrului Auto Roman
  • Efectueaza constatari inainte de intrarea in service pentru toate autovehiculele care se prezinta la service
  • Efectueaza controlul tehnic de calitate pentru toate autovehiculele trimise din atelier dupa reparatie
  • Regleaza directii in limita timpului fara sa afecteze activitatea de inspectii tehnice periodice
  • Calibreaza tahografe si limitatoare de viteza
  • Urmareste in permanenta verificarile metrologice obligatorii
  • Propune modalitati de remediere a defectiuniunilor constatate

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice, specializarea mecanica sau autovehicule rutiere
  • Posesor carnet de conducere categoria B, avantaj C si E
  • Cunostinte de limba engleza si de operare PC (MS Office)
  • Detine atestat RAR sau indeplineste cerintele impuse de RAR in vederea atestarii

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Munca intr-o echipa dinamica si profesionista
  • Training permanent
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TH TRUCKS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TH TRUCKS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TH TRUCKS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?