Daca esti student in ultimul an, absolvent sau masterand al unei facultati cu profil tehnic ( Petrol si Gaze /Instalatii pentru Constructii/Constructii Civile), dornic sa experimentezi, sa inveti si sa te dezvolti intr-un domeniu dinamic, cel al gazelor naturale, te asteptam sa aplici pentru pozitiile disponibile din societatea noastra.

       Vom sustine startul tau in cariera, iti vom asigura o invatare continua si sustenabila sub indrumarea unui mentor dornic sa-ti impartaseasca din experienta si cunostintele sale.

• Esti analitic, dornic de invatare si un bun organizator;
• Te atrage domeniul tehnic si munca alaturi de o echipa cu experienta;
• Esti familiar cu pachetele Microsoft Office Word, Outlook, Excell

  Daca pe tine te-am descris mai sus, hai sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

- Urmărește continuu programul de execuție si se asigură ca execuția să se desfăsoare în conformitate cu specificațiile tehnice;
- Urmăreste și răspunde de efectuarea verificărilor legale și obținerea autorizațiilor

   Beneficii :
-  Sanse reale de dezvoltare profesionala

-  Pachet salarial atractiv

-  Abonament de servicii medicale

-  Training de specialitate si suport continuu in activitatea desfasurata.

Descrierea companiei:
MEGACONSTRUCT   este una dintre companiile importante pe piata romaneasca ce activeaza in domeniul gazelor naturale, desfasurand activitati de furnizare si distribuție a gazelor naturale, proiectare si execuție a sistemelor de distributie si instalatiilor de utilizare, precum si alte servicii conexe sectorului gazelor naturale. Megaconstruct . este concesionara serviciului public de distributie a gazelor naturale intr-un numar de peste 23 de comune din 8 judete.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MEGACONSTRUCT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MEGACONSTRUCT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MEGACONSTRUCT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?