Candidatul ideal

Cautam o persoana cu initiativa, dornica de a avea performante intr-un domeniu cu tehnologie avansata, care corespunde urmatoarelor:

- studii superioare de inginerie in domeniul TCM sau echivalent
- cunostinte avansate de mecanica, hidraulica si pneumatica
- cunostinte de limba engleza
- abilitati dezvoltate de utilizare a calculatorului
- abilitati de lucru in echipa
- responsabilitate, perseverenta

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale ale postului sunt:

- participarea la instruirile de specialitate ale furnizorului de CNC-uri
- intretinerea masinilor cu comanda numerica (CNC-uri Handtmann), pe perioada garantiei si dupa expirarea acesteia
- incadrarea in termenele stabilite, conform planului de mentenanta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Universal Alloy Corporation Europe pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Universal Alloy Corporation Europe pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Universal Alloy Corporation Europe locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?