Inginer mecanic

Responsabilitati:

- Gestioneaza documentele specifice departametului tehnic;

- Organizeaza si intocmeste documentatia aferenta fiecarui proiect de investitii;

- Participa la punerea in functiune a echipamentelor, instalatiilor aferente proiectelor de investitii;

- Urmareste incadrerea proiectelor in bugetul alocat;

- Evalueaza ofertele tehnice in functie de detaliile tehnice si tehnologice ale proiectelor de investitii.

Candidatul ideal:
-Este absolvent de studii superioare tehnice;

- Lucreaza in MS Office la nivel avansat;

- Are abilitati de comunicare si relationare interpersonala, gandire analitica, capacitate de organizare, spirit de observatie;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la COVALACT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la COVALACT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are COVALACT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?