Inginer mecanic

Cerinte:

  • studii superioare in profil mecanic / electromecanic;
  • experienta profesionala in domeniul studiilor;
  • permis auto categoria B;
  • abilitati de comunicare si organizare;
  • disponibilitate la deplasari in santiere.

Responsabilitati:

  • asigura intretinerea si reparatia masinilor si utilajelor pe tot parcursul fluxului tehnologic;
  • efectueaza operatiunile de reparatii de natura mecanica intervenind prompt pentru a asigura functionarea parametrilor tehnici normali;
  • identifica corect deficientele si cauzele pentru fiecare lucrare de reparatii in parte;
  • identifica elementele care necesită o intervenție directă sau inlocuire.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Autoturism de serviciu;
  • Abonament servicii medicale la clinica privata;
  • Programe de instrumente și dezvoltare (exemplu - traininguri pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INOVECO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?