Inginer Mentenanță Preventivă (PME Planner)

nespecificat

Candidatul ideal

Agenția de recrutare Crosswork este în căutare de PME Planner (Preventive Maintenance Engineer) pentru clientul nostru, o fabrică din industria băuturilor, situată în orașul Miercurea Ciuc.

Candidatul ideal ar trebui să aibă:

• Studii superioare/Diploma de licență în inginerie (mecanică, automatizări, tehnologie alimentară etc);
• Experiență în activități de întreținere, mentenanță;
• Experiență în gestionarea resurselor disponibile;

Descrierea jobului

Ce vei face:

• Planifici și pregătești activitățile de întreținere planificate (preventivă, corectivă) în conformitate cu strategia de mentenanță;
• Te asiguri de executarea eficientă și la un cost optim a activităților de mentenanță;
• Dezvolți planuri și gestionezi resursele pentru a determina îmbunătățiri în performanța procesului;

Ce așteptăm de la tine:

• Deschidere în a acumula informații noi și abilitatea de a le pune în practică;
• Gândire analitică, strategică și inovativă;
• Abilitatea de a lucra sub presiune;
• Cunoștințe hard și soft în legătură cu echipamentele automate;
• Engleză – nivel mediu;
• Cunoștințe SAP, MS Office prezintă avantaj;

Noi iti oferim:

• Salariu motivant pentru un program de lucru standard (8 ore/zi);
• Decont vacanță;
• Bonus de loialitate (daca ai mai lucrat in trecut in cadrul companiei);
• Posibilitatea de a asigura transportul;

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal.