Compania BCS AUTOMOTIVE INTERFACE SOLUTIONS ROMANIA , producătoare de componente pentru industria automotive își mărește echipa. Dacă ți se potrivește această poziție și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică unde poți oferi valoare, așteptăm CV-ul tău.

Responsabilitati:

- Intervine prompt pentru remedierea defecţiunilor accidentale – analizează cauza şi propune măsuri de remediere şi de prevenire;

- Răspunde de eficienţa şi calitatea lucrărilor efectuate ;

- Răspunde de respectarea termenelor stabilite de conducerea departamentului;

- Stabileşte planul de aprovizionare cu piese de schimb pentru echipamente şi instalaţii;

- Participă la efectuarea planului de revizii şi reparaţii; propune măsuri pentru îmbunătăţirea activităţii din sectorul său;

- Întocmeşte instrucţiuni pentru exploatarea şi revizia utilajelor şi echipamentelor electrice, stabileşte măsurile ce trebuie luate în caz de dereglări, întreruperi şi avarii.

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare tehnice;
  • Minim 3 ani experienta intr-un post similar;
  • Cunostinte de limba engleza.

Beneficii:

Salariul va fi discutat la interviu.

Fabrica este situata in Remetea Mare, Olympian Park, DN6/E70.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BCS Automotive Interface Solutions pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BCS Automotive Interface Solutions pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BCS Automotive Interface Solutions locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?