Inginer mentenanta

Abitare CG, importator si distribuitor de materii prime pentru industria de geam termoizolant, adezivi industriali, scule, echipamente și utilaje pentru industria de prelucrare a sticlei, pietrei si metalului, angajeaza INGINER MENTENANTA.

Daca esti pozitiv și energic, daca iti place viața activa și iti doresti sa faci parte din echipa noastră de mentenanta asteptam Cv-ul tau.

Responsabilitati:

  • Executa lucrarile de instalare/punere in functiune si asigurarea garantiei in ceea ce priveste masinile si instalatiile comercializate de catre SC Abitare CG SRL;
  • Asigura receptia masinilor, utilajelor si instalatiilor din punct de vedere al realizarii conditiilor de siguranta in functionare;
  • Raspunde de instruirea personalului de exploatare, pentru a evita utilizarea sau manevrarea gresita a acestora;
  • Efectueaza deplasari in teren pentru constatari si depanari.

Cerinte:

  • studii superioare profil tehnic
  • experienta in domeniul tehnic pe partea de service/mentenanta utilaje minim 2 ani
  • disponibilitate la deplasari in tara full time
  • cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu
  • placerea de a munci intr-un ritm alert
  • capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
  • excelente abilitati de planificare si organizare
  • orientare catre rezultate.

Oferta:

  • salariu competitiv
  • comision de punere in functiune a utilajelor
  • masina de serviciu
  • laptop,telefon.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ABITARE CG SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ABITARE CG SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ABITARE CG SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?