Compania BCS AUTOMOTIVE INTERFACE SOLUTIONS ROMANIA , producătoare de componente pentru industria automotive își mărește echipa. Dacă ți se potrivește această poziție și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică unde poți oferi valoare, așteptăm CV-ul tău.

Descrierea jobului:

· Implementarea, îmbunătățirea, întreținerea sistemului de trasabilitate;

· Generarea rapoartelor web (in functie de cerinte) , in Microsoft Reporting Service;

· Intocmirea documentatiei pentru sistemul MES .

Cerinte:

· Buna cunoastere și experienta de lucru in sistemul MES;

· Bune cunoștințe de T-SQL, Functions si Store procedures;

· Cunostinte minime de Windows Server;

· Cunostinte minime de Basic Network;

· Cunoasterea unui limbaj de programare reprezinta un avantaj;

· Limba engleza nivel mediu.

Beneficii;

· Salariul si alte beneficii se vor discuta la interviu. Fabrica este situata in Remetea Mare, Depozitul Olympian Park, DN6/E70.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BCS Automotive Interface Solutions pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BCS Automotive Interface Solutions pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BCS Automotive Interface Solutions locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?