Inginer ofertare - aparatura de laborator

Candidatul ideal:

  • studii superioare: inginer (chimie, electronica, mecanica fina), chimist, fizician, biolog
  • persoana dinamica, creativa, bun-organizator, cu spirit de initiativa si implicata
  • abilitati de comunicare si cunostinte de marketing
  • capacitate de asimilare rapida a informatiilor
  • capacitatea de a dezvolta si mentine relatii interumane
  • cunostinte de utilizare a calculatorului
  • buna cunoastere a limbii engleze.

Descrierea jobului:

  • crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii
  • promovarea produselor din portofoliu
  • intocmeste oferte la solicitarile de oferte primite de la clienti si oferta consultanta de specialitate clientilor firmei
  • intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte saptamanale privind activitatea desfasurata.

Oferta noastra:

  • salariu motivant
  • laptop si telefon mobil
  • posibilitatea efectuarii de stagii de instruire (training) la firmele furnizoare
  • mediu de lucru profesionist.

Descrierea companiei

Ne ocupam cu comercializarea de aparate si consumabile pentru laboratoare de analize medicale, de cercetare, industriale. Avem o experienta vasta in domeniu de peste 29 de ani.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SEPADIN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SEPADIN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SEPADIN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?