Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice, profil constructii civile;
- Cunostinte medii limba engleza - tehnic;
- Experienta minim 1-2 ani de ofertare in lucrarile ce vizeaza constructii civile si industriale;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Foarte bune cunostinte pachet Microsoft Office;
- Cunostinte AutoCad sau alt program similar de proiectare;
- Persoana dinamica, flexibila, activa, responsabila, foarte bine organizata, orientata catre obtinerea de rezultate;
- Conştinciozitate în realizarea sarcinilor;
- Atenţie distributivă;
- Atenţie selectivă;
- Meticulozitate.

Descrierea jobului

- Analizează documentatia proiectelor in vederea intocmirii ofertei de pret;
- Verificarea si corelarea specificatiilor tehnice ale proiectului cu listele de cantitati si planse;
- Extrage listele de cantitati din planuri in vederea intocmirii ofertelor;
- Intocmire calcule, devize, dosare de prezentare pentru cerintele din oferta;
- Intocmirea situatiilor de lucrari;
- Participa la intocmirea ofertelor si a documentatiei tehnice pentru licitatii;
- Analizeaza caietele de sarcini primite de la client;
- Actualizeaza in permanenta solutiile tehnice si baza de date pentru preturile materialelor;
- Intocmirea cererilor de oferte de pret si trimiterea lor catre furnizori/subantreprenori, compara ofertele de pret;
- Participa impreuna cu echipa la finalizarea documentatiei pentru licitatie si predarea acesteia la sediul autoritatii contractante.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TRAUST CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TRAUST CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TRAUST CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?