Inginer poiectant

Descrierea postului , principalele responsabilitati :

  • Intocmeste proiecte pentru produse finite si semifabricate
  • Intocmeste proiecte de matrite si SDV-uri necesare  realizarii produselor noi
  • Lanseaza in executie si asigura asistenta tehnica la realizarea matritelor si SDV-urilor proiectate
  • Receptioneaza SDV-urile -urmarind conformitatea lor cu proiectul- si le  preda  sectorului de productie
  • Urmareste produsele noi sau cele modificate pe intregul fluxul tehnologic , pana la intrarea acestora in productia de serie
  • Modifica documentatia de executie a produselor pe baza raportelor de neconformitate si a fiselor de masuratori eliberate de personalul  responsabil cu  controlul calitatii
  • Modifica corespunzator SDV-istica aferenta
  • Receptioneaza matritele executate si reparate de beneficiar
  • Aloca coduri produselor noi

Cerintele  de pregatire si calificare specifice postului:

  • Studii superioare tehnice ( in domeniul mecanic / electrotehnic)

Aptitudini :

  • Foarte buna organizare
  • Buna relationare la nivel interpersonal
  • Spirit de echipa , interactioneaza eficient cu conducerea si cu tot personalul societatii

Beneficii :

  • Salariu atractiv

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CERASIND SRL pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CERASIND SRL pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are CERASIND SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?