Inginer Proces Asamblare

200609_ASSY Process Engineer (1)

ASSY Process Engineer

Companie: FAIST Mekatronic

Locație: Oradea, România

Departament:  ASSY

Tip contract: Full-Time

Experiența necesară: Minim 3 ani pe un post similar

Program de lucru: TESA ( Luni – Vineri, 08:30 – 17:00 )

Scopul general al postului:

  • Responsabil de dezvoltarea, implementarea si optimizarea proceselor de productie in zona desemnata.
  • Ofera suport tehnic activitatii de productie.

Descrierea postului:

  • Monitorizeaza activitatea echipei de mentenanta din sectia Gasketing;
  • Optimizarea proceselor de productie in etapa de productie in serie pentru atingerea target-urilor din Procesul de Analiza al Costurilor (reducerea costurilor);
  • Defineste si optimizeaza fluxul materialelor si logistica in sectiile de productie;
  • Ofera suport tehnic departamentului de productie;
  • Ofera training operatorilor din productie astfel incat ei sa isi poate desfasura activitatea in cel mai profesionist mod posibil.

Cerințele postului:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experienta in asamblari;
  • Limba Engleza – nivel mediu;
  • Ms. Office – nivel mediu.

Beneficii:

• Masa calda

• Tichete de Masa

• Transport gratuit

• Asigurare medicala privata

• Tichete cadou de Sarbatori

• Bonus anual de performanta

• Bonus loialitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FAIST Mekatronic s.r.l. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FAIST Mekatronic s.r.l. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FAIST Mekatronic s.r.l. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?