Inginer Procesare Comenzi

Cerintele postului :

-Cunostinte de limba engleza – nivel mediu-avansat

-Bune cunostinte de Excel

-Experienta in sisteme de operare Auto CAD

-Cunostinte desen tehnic

-Capacitate de analiza desene de executie

-Experienta in sisteme ERP / SAP

RESPONSABILITATI:

- Proceseaza comenzile clientilor din Romania si extern

Gestioneaza baza de date a companiei

Ofera servicii post introducere comanda in sistem

Realizeaza in AutoCad fise de incarcare

Pregateste diverse rapoarte in functie de solicitarile primite de la superiori

Respecta si urmareste terminologia tehnica utilizata in cadrul firmei

BENEFICII:

Pachet salarial motivant

Bonuri de masa

Abonament medical

Transport asigurat din Brasov

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dexion Storage Solutions SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dexion Storage Solutions SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dexion Storage Solutions SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?