Inginer Productie cu experienta

Angajam Inginer productie cu experienta in industria auto minim 2 ani si cunostinte avansate de limba engleza .

Cerinte si responsabilitati :

- Experienta minim 2 ani pe un post similar

- Studii superioare tehnice

- Disponibilitate sa lucreze pe 3 schimburi

- Persoana  dinamica ,cu spirit de echipa si implicare activa

- Organizeaza procesul de productie in concordanta cu planificarile

- Urmareste realizarea normelor de lucru

- Participa la sedinte si intocmeste rapoarte zilnice

Oferim pachet salarial atractiv , un loc de munca provocator intr-un mediu de lucru dinamic si posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala .

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SCP PIMSA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SCP PIMSA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SCP PIMSA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?