Inginer productie

Companie producatoare de mobilier din lemn cauta inginer productie.

Responsabilitati pricipale:
redacteaza pe calculator documentatia încredințată pentru executie

tine evidenta masinilor si utilajelor, pentru revizii

întocmeste si urmărește documentatia aferenta proiectelor în lucru, colaborând cu ceilalți membri ai departamentului tehnic
autodeterminat, bine organizat
cu vedere de ansamblu a procesului de productie
urmarirea realizarii comenzilor la termenele stabilite

Cerinte:
studii superioare tehnice finalizate
cunostinte tehnice constituie avantaj
cunostinte Autocad si Microsoft Office
cunostinte desen tehnic, mecanica
atitudine proactiva, spirit de echipa, abilitati de comunicare
limba engleza nivel mediu

Oferta (bonusuri, beneficii):
Politica salariala atractiva                                                                                                                                                                          Transport decontat

Posibilitati de afirmare si promovare
Echipa tanara, dinamica, profesionista

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC ITALROM LEATHER SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC ITALROM LEATHER SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC ITALROM LEATHER SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?