Inginer Productie / Programator - Lugoj

Cerinte

- Studii Superioare Tehnice ( Automatizari si Calculatoare, Electronica si Telecomunicatii)

- Cunostinte de programare C Sharp, Java, C++

- Cunostiinte programare PLC constituie avantaj

- Bune cunostinte de electronice si microcontrolere

- Interactiune cu diverse baze de date (SQL, MYSQL) si Internet of things (IOT)

- Cunostinte Limba Engleza nivel mediu

- Experienta in domeniu constituie avantaj

- Proactivitate, implicare, initiativa, gandire logica si analitica

Responsabilitati:

-  Implementarea initiativelor de manufacturing (digitalizare)

-  Asigurarea arhitecturii sistemului de IOT(Internet of things) / conexiune echipamente: senzori, nat device

-  interactiunea cu diverse softuri pentru imbunatatirea si automatizarea procesului de productie

- Cooperare cu departamentele de Mentenanta, Proces si Automatizari pentru implementarea imbunatatirilor

Avantaje:

- Pachet de compensatii si beneficii atractiv

- Card privat de sanatate

- Diverse prime pe parcursul anului

- Tichete de masa

- Mediu de lucru placut

- Flexibilitate in implementarea ideilor

- Dezvoltare personala si profesionala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Autoliv Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Autoliv Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Autoliv Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?