Inginer productie

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice in domeniul electronicii;

  • Exprienta minima: 1 an

  • Abilitati de intelegere a desenelor tehnice, a schemelor electrictronice si a PCB-urilor;

  • Cunoasterea fluxului tehnologic, a proceselor de fabricatie;

  • Capacitate de analiza, organizare si adaptare la situatii noi;

  • Abilitati de prezentare, comunicare si planificare;

  • Abilitate de a conduce o echipa si de a facilita rezolvarea problemelor in cadrul echipelor;

  • Cunostinte Operare PC si MS Office;

  • Cunostinte limbi straine: cunostinte de limba engleza la nivel conversational;

Responsabilitati:

  • Organizarea și optimizarea procesului de productie;

  • Supravegherea bunei functionari a echipamentelor si utilajelor de productie;

  • Întocmirea raportului de producție;

  • Monitorizează activitatea de igienizare și curațenie la nivelul unității;

  • Verifică starea tehnică a utilajelor cu care se lucreaza;

  • Optimizează consumurile din productie;

  • Evalueaza si supravegheaza activitatea personalului din subordine;

  • Respecta si aplica procedurile interne legate de utilizarea echipamentului, aparaturii si utilajelor din dotare, normele de protectia muncii si PSI, precum si de insusirea si respectarea acestora de catre intreg personalul din subordine.

Ce oferim:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

  • Pachet salarial motivant și tichete de masă ;

  • Bonus performanta;

  • Dezvoltare profesională într-o companie dinamică si competitivă.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RSX Engineering SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RSX Engineering SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RSX Engineering SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?