Responsabilitati:

  • Monitorizeaza si coordoneaza activitatea de productie a utilajului;
  • Monitorizeaza si coordoneaza activitatea operatorilor de productie;
  • Defineste si optimizeaza procesele de productie;
  • Asigura buna functionare a echipamentelor si a utilajelor de productie;
  • Comunica permanent cu producatorul utilajelor;
  • Ofera suport tehnic pentru mentenanta utilajelor;
  • Urmareste calitativ si cantitativ fluxul produslui;
  • Urmareste planificarea productiei.

Ce urmarim:

  • Studii tehnice superioare;
  • Cunostinte foarte bune operare PC;
  • Experienta in domeniu industrial de minim 3-5 ani;
  • Viteza de reactiea in identificarea solutiilor tehnice;
  • Cunostinte limba engleza - avansat;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate de a lucra ore suplimentare.

Ce oferim:

  • Salariu motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Un mediu de lucru special, comunicativ, primitor, in care seriozitatea si dorinta de munca sunt foarte apreciat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FOUR TO FOUR CONCEPT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FOUR TO FOUR CONCEPT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FOUR TO FOUR CONCEPT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?