Inginer Proiectant

Detii o calificare profesionala  in proiectare, iti place sa-ti exprimi adesea ideile si propui solutii prin reprezentari tehnice si desene. Ai lucrat in domeniul constructiilor si ai invatat sa imbini armonios si practic simtul artistic, creativitatea si cunostintele de proiectare. Esti orientat spre identificarea solutiilor alaturi de echipa, comunici deschis si eficient,.

Daca te-ai regasit in aceasta descriere si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu dinamic si creativ asteptam aplicatia ta!

Responsabilitati
•Ofera consultanta tehnica pe toata durata proiectului si identifica cele mai bune solutii tehnice si estetice de proiectare (din punct de vedere executant si beneficiar);
•Deseneaza, proiecteaza, redacteaza pe calculator proiectele incredintate;
•Participa, in cazul in care este solicitat, la antemasuratori si masuratori pentru relevare a constructiilor existente si terenurilor, precum si la verificarea pe santier a cotelor si dimensiunilor de executie;
•Actualizeaza, la cerere, planurile, in functie de particularitatile din teren;
•Executa lucrari de imbunatatire a proiectelor, de design, la solicitarea superiorului direct;
•Acorda asistenta si urmareste modul de realizare a proiectului in cadrul companiei;
•Urmareste implementarea pe santier a solutiei tehnice, respectiv ofera consultanta pentru preîntâmpinarea / rezolvarea problemelor aparute;
•Colaboreaza cu echipa de proiectare oferind suport in colectarea informatiilor de la client.

Cerinte
•Studii superioare de specialitate – inginerie constructii;
•Experienta min. 3 ani in proiectare;
•Cunostinte avansate utilizare AUTOCAD, MS Office;
•Cunostinte de desen tehnic;
•Cunostinte tehnice finisaje constructii;
•Foarte bune abilitati de comunicare in limba engleza;
•Permis categoria B.

Beneficii:
•Un loc de munca intr-o companie lider de piata in domeniul pietrei naturale care pretuieste dezvoltarea competentelor, recunoastere si aprecierea performantelor;
•Salariu motivant completat de tichete e masa, un sistem de bonusare a performantei in functie de rezultate, asigurarea transportului, abonament clinica medicala privata, Bookster
•Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu dinamic care imbina perfect profesionalismul cu tehnica si creativitatea.

Multumim tuturor aplicantilor pentru interes. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la THEDA MAR SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la THEDA MAR SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are THEDA MAR SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?