Inginer Proiectant

nespecificat

Candidatul ideal

- Inginer Proiectant rezistenta constructii din beton armat;
- Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii Civile;
- Cunostinte tehnice si capabilitati de detaliere a structurilor din beton armat
- Cunoasterea NEMETSCHEK ALL PLAN
- Cunoasterea normelor de proiectare in constructii (Coduri nationale, Eurocoduri);

Descrierea jobului

- Proiectarea structurilor de rezistenta a cladirilor din beton armat;
- Intocmirea documentațiilor tehnice aferente fiecarei faze de proiectare: DTAC, PT, DE;
- Participarea la faze determinante in executie

Suntem o echipa dinamica si versatila de ingineri cu experienta, ce ofera solutii inovative pentru structuri de rezistenta din beton armat. Compania, formata in anul 2014, este implicata in proiecte diverse in Bucuresti, oferind solutii adaptate cerintelor sitului si clientului.

Colaboram indeaproape cu arhitecti recunoscuti pe plan national, intr-un workspace comun, iar prin abordarea inter-disciplinara a proiectelor eficientizam procesul de proiectare si imbunatatim considerabil calitatea proiectelor.