Adrian

Inginer proiectant confectii metalice (part time/proiect)

  • Adrian
Salariu
1.000 EUR

Candidatul ideal
• Absolvent Politehnica sau Facultatea de Constructii;
• Cunostinte program Autocad, Teckla, adaptabil, deschis la invatare continua, organizat,
• Cunostinte de limba franceza, engleza.

Descrierea jobului
• Concepe si detaliaza proiectele pentru lucrarile in curs;
• Ofera solutii tehnice fiabile pentru prevenirea posibilelor probleme ce apar in timpul montajului
• Citirea si interpretarea planurilor de confectii metalice;
• Realizarea listelor de cantitati si conceperea de detalii suplimentare;
• Ofera suport tehnic departamentului de productie, ofertare si calitate;

Salariu confidential
Post in Bucuresti - include si deplasari in strainatate
E-mail : [email protected]

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adrian pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adrian pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adrian locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?