Inginer Proiectant - Electrice | entry-level

Salar brut
1000 - 1800 €

Clientul nostru este unul dintre cei mai importanti jucatori din industria constructiilor din Cluj-Napoca. Cu o experienta de peste 13 ani in piata, ofera clientilor o gama integrata de servicii, de la proiectare la executie.

Aplica la acest job DACA:

  • Esti absolvent de studii superioare (Facultatea de Instalatii/Constructii);
  • Ai experienta de minimum 1 an pe un rol similar (electrice);
  • Ai cunostinte avansate de utilizare a pachetului MS Office.

Candidatul ideal:

  • Este atent la detalii;
  • Are abilitati de organizare si planificare eficienta a operatiilor si activitatilor;
  • Este dornic sa impartaseasca cunostintele sale si sa dezvolte departamentul de proiectare.

Responsabilitati:

  • Proiectarea instalatiilor electrice pentru cladiri de birouri, cladiri rezidentiale, comerciale si industriale;
  • Intocmirea antemasuratorilor;
  • Calculul materialelor necesare;
  • Elaborarea documentatiei tehnice aferente instalatiilor pentru constructii;
  • Elaborarea schemelor bloc si a schemelor de conexiuni electrice;
  • Cablare structurata;
  • Studiul, calculul si proiectarea sistemelor de iluminat;
  • Intocmirea devizelor de oferta si elaborarea caietelor de sarcini pentru licitatii;
  • Prezentarea ofertelor tehnice in cadrul licitatiilor;
  • Implementarea in proiect a eventualelor modificari aparute in faza de instalare;
  • Monitorizarea si optimizarea costurilor de executie in cazul proiectelor castigate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la sc zoom hr romania srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la sc zoom hr romania srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are sc zoom hr romania srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?