Inginer proiectant instalații curenți slabi

Responsabilități:
- Realizează proiecte pentru sistemele pe care le instalează firma utilizând software specializat;
- Participă la elaborarea de soluții tehnice în legătură cu planurile întocmite;
- Realizează memorii tehnice pentru proiecte;
- Culege informații tehnice pentru elaborarea planurilor și proiectelor contractate de firmă;
- Efectuează vizite în șantiere sau la lucrări;
- Oferă consultanță tehnică pentru colegii implicați în realizarea proiectelor.

Cerințe:
- Studii superioare tehnice în domeniul electrotehnic, electronic sau automatizări;
- Cunoștințe de AutoCAD și MS Office;
- Diploma de proiectant sisteme de securitate constituie un avantaj important;
- Limba engleză - nivel avansat;
- Carnet de conducere cat. B;
- Bune abilități de comunicare și organizare.

Se oferă:
- Salariu corelat cu piața muncii
- Mediu de lucru profesional
- Oportunități de formare și specializare profesională
- Traininguri de specialitate
- Bonuri de masă

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ICCO Systems srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ICCO Systems srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ICCO Systems srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?