Inginer proiectant instalatii

Salar brut
4000 - 4500 €

Societate comerciala germana, cu activitate în domeniul construcţii civile și industriale, angajeaza INGINER PROIECTANT INSTALATII in departamentul TEHNIC:

Cerinte:

  • Cunostinte tehnice in domeniul, legislatie specifica domeniului tehnic;
  • Experienta intr-un post similar;
  • Bune cunostiinte de proiectare in Software 3D;
  • Cunostinte de limba germana.

Descrierea jobului:

  • Postul presupune relocare in Germania;
  • Asigura activitatea de proiectare instalatii pentru proiectele in care este desemnat;
  • Colecteaza informatii si documente relevante pentru buna derulare si finalizare a proiectului;
  • Respecta actele normative in vigoare, aplicabile domeniului pentru care sunt oferite serviciile de proiectare.

Beneficii:

  • Salariu 2500 euro net, cu posibilitate de majorare in functie de performante;
  • Libertatea de a-si forma propria echipā, cu bonificatie de 10% la salariu pentru fiecare membru nou integrat;
  • Se asigura cazare, masina si telefon de serviciu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IBB-HIB ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IBB-HIB ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IBB-HIB ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?