Inginer proiectant instalatii

nespecificat

Candidatul ideal

Absolvent UNIVERSITATEA TEHNICA - FACULTATEA DE INSTALATII
Utilizator Autocad;
Utilizator MS Office (WORD, EXCEL, OUTLOOK)
Persoana cu bune abilitati de organizare, comunicare si planificare.
Capacitate de lucru in echipa, dar si individual.
Persoana proactiva, orientata catre rezultate.

Descrierea jobului

- Intocmeste teme de proiectare.
- Intocmeste detalii de executie.
- Intocmeste documente pentru autorizare de construire.
- Intocmeste proiecte tehnice si liste de cantitati.
- Asigura asistenta tehnica pe perioada executiei.
- Participa ca reprezentat al beneficiarului la fazele determinante pentru lucrarile de instalatii

Societatea comercială WOHNUNG IMOBILIARE SRL s-a înfiinţat în anul 2017 avand ca obiect de activitate lucrari de constructii imobiliare.

S.C. WOHNUNG IMOBILIARE S.R.L isi desfasoara activitatea in domeniul dezvoltarii de proiecte imobiliare complexe si este una dintre cele mai active societati din judetul Cluj, in domeniul imobiliar.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. MULTISERV S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. MULTISERV S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. MULTISERV S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă S.C. MULTISERV S.R.L la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?