Inginer proiectant instalatii constructii

Descrierea companiei

Compania noastra e relativ mica, dar dinamica, cu o experenta continua de  peste 14 ani in domeniu, cu multe proiecte realizate cu scucces.

Datorita recunoasterii pe piata de profil a lucrarilor executate, duce la o crestere a  volumului de lucrari.

Deaceea, cautam sa marim echipa cu colegi care sa fie responsabili si implicati in ceea ce realizeaza.

Candidatul ideal

  • inginer dedicat meseriei, profesionist, om de cuvant;
  • persoana activa,  cu initiativa,  dispus sa invete mereu;
  • experienta  in realizarea proiectelor de instalatii (cunostinte intalatii PSI constituie un avantaj);
  • cunostinte MS Office si AutoCAD;

Descrierea jobului

  • Intocmirea documentatiei tehnice de instalatii de specialitate la toate fazele de proiectare      (SF,  DTAC, PTh, DDE, AS BUILT);
  • Alegerea solutiilor tehnice optime pentru  proiectele in care este implicat;
  • Prezentarea solutiilor adoptate

Beneficii:

  • Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta).
  • Stabilitate, mediu de lucru placut si o atmosfera relaxata.
  • Libertatea de  a avea un program flexibil.
  • Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de evolutie continua.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC HVAC SYSTEMS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC HVAC SYSTEMS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC HVAC SYSTEMS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?