INGINER PROIECTANT INSTALATII ELECTRICE

CANDIDATUL IDEAL PT POSTUL: INGINER PROIECTARE INSTALATII ELECTRICE

- experienta minim 2 ani in domeniul proiectarii instalatiilor electrice
- cunostinte PC: Microsoft Office, Autocad 2D
- absolvent al Universitatii Tehnice - Specializarea Electrotehnica, Instalatii pentru constructiiau Inginerie Electrica
- detinerea Autorizaţiei ANRE grd. IIA prezinta un avantaj
- atentie, perspicacitate, constiinciozitate
- abilitati de analiza si sinteza
- capacitate de intelegere, abilitati de comunicare

RESPONSABILITATI:
- proiectarea instalatiilor electrice (curenti tari si curenti slabi) conform standardelor
- Elaborarea solutiilor tehnice de proiectare instalatii electrice
- Elaborarea documentatiilor de proiectare pe faze de proiectare (SF, PTh-DE, DTAC)
- Intocmirea listelor de cantitati, de lucrari si echipamente
- Implementarea in proiect a eventualelor modificari aparute in faza de executie

BENEFICII:
- se ofera un mediu de lucru profesionist
- oportunitatea contributiei in proiecte de anvergura

DESCRIEREA COMPANIEI:
Firma noastra ofera servicii complete de proiectare, execuţie şi consultanţă în instalaţii pentru domeniile rezidential, industrial si servicii conexe.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC DAS ENGINEERING GRUP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC DAS ENGINEERING GRUP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC DAS ENGINEERING GRUP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?