Inginer proiectant instalatii sanitare

Candidatul ideal

Absolvent al facultatii de Constructii, sectia Instalatii pentru Constructii
Minim 5 ani experienta in proiectare instalatii sanitare interiore si exterioare, inclusiv stingere incendiu, pentru retail (galerii comerciale, mall-uri, hypermarket-uri) si hale logistice/productie
Buna cunoastere a MS Office si ACAD 2D, REVIT.
Bune cunostinte de limba engleza, franceza prezinta avantaj
Disponbilitate la deplasari
Spirit de echipa, initiativa, rigurozitate, seriozitate

Descrierea jobului

Postul este in Bucuresti si se subordoneaza Managerului de Proiect.
Sector de activitate: tertiar

Responsabilitati:
- Identificarea nevoilor clientului si definirea solutiilor tehnice
- participa impreuna cu seful de proiect la discutiile cu beneficiarul in vederea obtinerii temei de proiectare si clarificarii solutiei tehnice
- sustine solutia tehnica din proiecte, in fata beneficiarului/consultantului acestuia
- asigura documentatia necesara elaborarii proiectului
- ofera asistenta tehnica in executie pentru proiectele elaborate

Beneficii:
Mediu de lucru profesionist, pachet salarial atractiv, bonuri de masa, prime de Paste si de Craciun, asigurare de risc si accidente

Numai candidatii selectati vor fi contactati

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IMSAT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IMSAT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IMSAT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?