Inginer proiectant instalatii sanitare

Candidatul ideal

  • Absolvent al facultatii de Constructii, sectia Instalatii pentru Constructii
  • Minim 5 ani experienta in proiectare instalatii sanitare interiore si exterioare, inclusiv stingere incendiu, pentru retail (galerii comerciale, mall-uri, hypermarket-uri) si hale logistice/productie
  • Buna cunoastere a MS Office si ACAD 2D, REVIT.
  • Bune cunostinte de limba engleza, franceza prezinta avantaj
  • Disponbilitate la deplasari
  • Spirit de echipa, initiativa, rigurozitate, seriozitate

Descrierea jobului

Postul este in Bucuresti si raporteaza Managerului de Proiect.
Sector de activitate: tertiar

Responsabilitati:
- Identificarea nevoilor clientului si definirea solutiilor tehnice
- participa impreuna cu seful de proiect la discutiile cu beneficiarul in vederea obtinerii temei de proiectare si clarificarii solutiei tehnice
- sustine solutia tehnica din proiecte, in fata beneficiarului/consultantului acestuia
- asigura documentatia necesara elaborarii proiectului
- ofera asistenta tehnica in executie pentru proiectele elaborate

Beneficii:
Mediu de lucru profesionist, pachet salarial atractiv, bonuri de masa, prime de Paste si de Craciun, asigurare de risc si accidente

Numai candidatii selectati vor fi contactati

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IMSAT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IMSAT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IMSAT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?