INGINER PROIECTANT MOBILIER

Cerinte:
- experienta de cel putin 2 ani in proiectarea mobilierului din panouri furniruite;
- studii superioare de specialitate Facultatea de Industria Lemnului(specializarea proiectarea mobilei reprezintă un avantaj);

- creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii, respectarea termenelor limita;-obligatoriu cunostinte de utilizare a soft-urilor Autocad(2D, 3D);
- cunostinte tehnice privind procesul de productie si utilajele folosite in activitatea de productie a mobilierului din panouri furniruite;
- disponibilitate pentru deplasare la client pentru masuratori si pentru delegatii la fabricile din  tara in vederea urmaririi proiectelor in cursul executiei si la livrare.

RESPONSABILITATI :
- proiecteaza produse de mobilier din panouri furniruite la cererea clientului (dormitoare, sufragerii, bucatarii, mic mobilier etc.);
- realizeaza documentația tehnică necesară executării  produsului;
-i ntocmeste proiectele de executie in vederea lansarii in productie a comenzilor si urmareste realizarea acestora in procesul de fabricatie;
- acorda suport tehnic departamentului de productie;-realizeaza  documentatia de productie (nomenclator de repere, norme de consum materiale,  desene de executie si oferta de pret);
- mentinerea relatiei cu clientul si preluarea eventualelor modificari;
- asigurarea predarii comenzilor la termen si asistenta la montaj;
- imbunatateste permanent produsele existente cu scopul de a le optimiza;
- cauta solutii prin care sa reduca cheltuielile de fabricatie.

BENEFICII:
-oportunitate de angajare intr-o companie stabila;

-pachet de beneficii raportat  la performanta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Elvila S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Elvila S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Elvila S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?