INGINER PROIECTANT STRUCTURI DE REZISTENTA

nespecificat

Candidatul ideal

-absolvent al Facultatii de Constructii sectia CCIA;
-cunostinte foarte bune de Autocad, Excel, Word, Robot Structural Analysis;
-cunostinte AutoCAD Structural Detailing sau alte programe dedicate cofrarii, armarii;
-persoana serioasa, dinamica, cu initiativa, atenta la detalii, capacitate de analiză și sinteză;
-capacitate de lucru in echipa, dar si individual.

Descrierea jobului

- Realizarea tuturor fazelor de proiectare pentru structura DTAC, PT, DDE
- Calcule structurale
- Intocmire caiete de sarcini
- Urmarire proiectelor pe santier, asigura asistenta tehnica pe perioada executiei, comunica si aduce la cunostinta eventualele neconformitati
- Realizarea listelor de cantitati
- Participa ca reprezentat al beneficiarului la fazele determinante pentru lucrarile de structura

Societatea comercială WOHNUNG IMOBILIARE SRL s-a înfiinţat în anul 2017 avand ca obiect de activitate lucrari de constructii imobiliare.

S.C. WOHNUNG IMOBILIARE S.R.L isi desfasoara activitatea in domeniul dezvoltarii de proiecte imobiliare complexe si este una dintre cele mai active societati din judetul Cluj, in domeniul imobiliar.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Wohnung Imobiliare pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Wohnung Imobiliare pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Wohnung Imobiliare locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Wohnung Imobiliare la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?