INGINER PROIECTARE

CANDIDATUL IDEAL:

-Studii superioare;
-Profil Tehnic ( Universitatea Petrol si Gaze /Instalatii pentru Constructii/Constructii Civile);

- Competente de Instalator autorizat ANRE tip PGD,PGIU;

-Permis conducere categoria B ;

-Bune cunostinte de operare PC - Microsoft Office,Word,Outlook,Excel;
-Capacitate ridicata de analiza si organizare;

-Experienta 3 ani;

DESCRIERE POSTULUI:

-Posturi disponibile: Tarlungeni (jud Brasov), Mangalia (Jud Constanta), Lehliu (jud Calarasi), Pielesti (jud Dolj)
-Stabilire solutii de racordare la SD,

- intocmire schite solutii de alimentare IU/racorduri/extinderi,

- emitere si evidenta ATR/ATP,

- intocmire devize,

- prelucrare date in soft CRM
-Intocmire documentatie obtinere avize si autorizatie construire;
-Evidenta baze de date;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MEGACONSTRUCT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MEGACONSTRUCT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MEGACONSTRUCT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?